Izvēlne Izvēlne
LV
  • Salons: 67204746
  • Serviss: 67358005
Ziņas un piedāvājumi
JAUNAIS TOYOTA HILUX GR SPORT
08.01.2022

Leģendārais pikaps ar rallija iedvesmotu veiktspēju un īpašu stilu

  • GR SPORT modelis kļuvis par Toyota Hilux pikapu saimes jauno flagmani;
  • Radīts vēl labākai veiktspējai ar jaunu, īpaši adaptētu balstiekārtu;
  • Spēcīgs 2,8 litru motors ar 204 ZS jaudu un 500 Nm griezes momentu;
  • Iespaidīgs sniegums ar 3,5 tonnu vilktspēju un vienas tonnas kravnesību;
  • Ekskluzīvs GR motīva eksterjera un interjera dizains;
  • Pārdošanā gaidāms 2022. gada vasarā.

Toyota Hilux ir viena no Dakāras rallijreida jaunāko laiku leģendām. Toyota GAZOO Racing gūtie panākumi šajās ekstrēmajās sacīkstēs iedvesmojuši radīt Hilux GR SPORT – Hilux pikapu saimes jauno virsotni.

Toyota Hilux GR SPORT
Klikšķiniet uz mazā attēla, lai atvērtu lielos galerijas attēlus

Hilux GR SPORT ir radīts klientiem, kuru aktīvais dzīvesveids sniedzas tālāk par ikdienu, nodrošinot ideālu automobili piedzīvojumu ceļojumiem un sportiskām aktivitātēm. Toyota ir ieviesusi būtiskus balstiekārtas uzlabojumus, lai sniegtu azartiskāku braukšanas pieredzi ar pastiprinātu atsaucīgumu, kontroli un saķeri ar ceļu. Priekšzīmīga vadāmība un komforts braukšanas laikā ir papildināts arī ar trokšņu un vibrācijas papildu izolāciju. Vairāki ekskluzīvie GR motīva eksterjera un interjera dizaina elementi padara  automobili atšķirīgu no standarta modeļiem un pievilcīgu premium segmenta klientiem.

Toyota GAZOO Racing braucējs, daudzkārtējais World Cross-Country Rally un trīskārtējais Dakaras rallijreida uzvarētājs Nasers Al-Atija komentē jauno Hilux GR SPORT: “Toyota Hilux ir leģendāra reputācija ar savu  izturību un uzticamību. Tas attiecas ne tikai uz mūsu sacīkšu auto, bet arī sērijveida modeļiem, ieskaitot GR SPORT. Šis jaunais modelis, ko iedvesmoja mūsu ikoniskie Dakaras sacīkšu automobiļi, sniedz jaunu braukšanas pieredzes līmeni gan uz ceļa, gan bezceļā. Tas patiesi iekapsulējis mūsu sacīkšu automobiļu garu, sagādājot daļu Dakaras izjūtu pircējiem visā pasaulē.”

Bezkompromisa veiktspēja

GR SPORT modelis ir aprīkots ar jaudīgo 2,8 litru motoru, kas attīsta 204 ZS (150 kW) jaudu un 500 Nm griezes momentu un ir sajūgts ar sešpakāpju automātisko transmisiju. GR SPORT modelis ir pieejams tikai dubultkabīnes (Double Cab) versijā, saglabājot Hilux iespaidīgās kravnesības spējas, kas ir starp labākajām savā klasē – tajā var iekraut vienu tonnu kravas un sakabē vilkt līdz pat 3,5 tonnu smagu piekabi.

GR SPORT dizains

Melnajam priekšējam radiatora dekoratīvajam panelim ir  īpašs G-raksta režģis un uz prominentās centrālās horizontālās joslas klasiskā noformējumā zīmola emblēmas vietā ir Toyota vārds. Šis vēsturiskā mantojuma iedvesmotais risinājums ir atsauce uz ceturtās paaudzes Hilux no pagājušā gadsimta 80. gadu sākuma. Spēcīgo priekšdaļas veidolu pastiprina jauni, lielāki miglas lukturu ietvari. 17 collu riteņu diskiem ir kontrastējošs melns un pulēts noformējums, un tie aprīkoti ar bezceļu riepām. Melnā motīvs turpinās sānskata spoguļu korpusos, kāpšļos, spārnu uzlikās un kravas kastes rokturī. Tas viss spilgti kontrastē ar koši sarkanās krāsas jaunajiem amortizatoriem un atsperēm. Uz virsbūves ir arī diskrētas GR SPORT emblēmas.

Automobiļa salonā ir jauni sporta priekšējie sēdekļi melnas ādas un sintētiskā zamša kombinācijā ar sarkanām perforācijām un kontrasta šuvēm. Uz sēdekļa pagalvja, grīdas paklājiņiem, aizdedzes pogas un informācijas ekrāna animācijas grafikā ir GR SPORT emblēma. Autovadītājs var izmantot sviras aiz stūresrata manuālai pārnesumu pārslēgšanai, bet sportiskie pedāļi veidoti no alumīnija. Veidolu papildina oglekļa šķiedras stila apdares paneļi, sarkana dekoratīvā līnija visa priekšējā paneļa platumā un zils apgaismojums durvju paneļos.

Latvijas tirgū jaunais Hilux GR SPORT nonāks 2022. gada vasarā.

  • Plānotais kombinētais degvielas patēriņš (WLTP) – 9.4 (l/100 km)
  • Plānotās kombinētās CO2 emisijas (WLTP) – 247 (g/km)