Izvēlne Izvēlne
LV
  • Salons: 67204746
  • Serviss: 67358005
Aksesuāri un tūninga elementi

Individualizē savu auto!

Līdzīgi kā iekārtojoties jaunā mājoklī, tas pamazām tiek piepildīts ar nepieciešamām un tīkamām lietām, arī auto laika gaitā ir „jāapdzīvo”, lai tas kļūtu vēl ērtāks un funkcionālāks. Tāds, kas ir „jūsējais”. Šim nolūkam piedāvājam plašu aksesuāru klāstu, kurā noteikti atradīsiet sev un savam auto piemērotākos papildinājumus. Viss atkarīgs no jūsu autovadīšanas paradumiem, attālumiem, ko ikdienā veicat, no tā, cik ilgu laiku pavadāt auto (ne velti saka – auto kā otrās mājas) un, protams, no jūsu izjūtām, gaumes un stila.

„Amserv Motors” piedāvā gan īpaši Toyota markas automašīnām paredzētos oriģinālos aksesuārus, gan arī citu ražotāju aksesuārus pēc jūsu vēlmēm, kas atbilst gan Toyota, gan Lexus modeļiem. Jebkurā gadījumā plašāku informāciju par aksesuāru piedāvājumu varat saņemt pie mūsu servisa konsultantiem.

Jaunums – īpaši aksesuāru komplekti, kurus Toyota sāk piedāvāt kā papildu izvēles aprīkojumu, iegādājoties jaunu auto. Tas ļaus izdevīgāk un individualizētāk aprīkot savu jauno auto. Informācija par modeļiem, kuriem ir pieejami šādi komplekti, būs atrodama katra modeļa lappusītē mūsu mājaslapas atsevišķā apakšsadaļā zem konkrētā modeļa ar nosaukumu “Aksesuāri”.

Piedāvājam šādas papildu aprīkojuma grupas:

Aksesuāri auto vizuālajai papildināšanai – visplašākais tūninga elementu klāsts – buferu, jumta un bagāžnieka uzlikas, sānu sliekšņi, spārni, dekoratīvas sastāvdaļas izplūdes sistēmai, vieglmetāla diski, sporta atsperes u.c. Auto tūninga jomā „Amserv Motors” ir vienīgais Japānas autotūninga kompānijas WALD pārstāvis Latvijā. (Saite uz mūsu mājaslapas WALD sadaļu.) Mūsu piedāvāto aksesuāru klāstā arī dažādi ikdienišķi un praktiski piederumi, piemēram, dubļu sargi, vējstikla tīrāmās slotiņas u.c.

Hi-Tech autopiederumi jeb “gadžeti” – jūsu ērtības un rīcības brīvībai plašā izvēlē dažādu zīmolu audiosistēmas, Bluetooth, brīvroku sistēmas, navigācijas ierīces, parkinga sensori u.c. Kā ļoti noderīgu piemēru varam minēt Toyota jauno produktu – multimediju centru Toyota TNS 350, kurā vienā ierīcē apvienota audiosistēmas interaktīva vadība, izmantojot skārienjutīgu ekrānu, USB, AUX un SD karšu pieslēgumvietas, MP3, WMA, AAC, iPod, iPhone un Bluetooth atbalsts, kā arī pilna apjoma visas Eiropas autonavigācijas kartes, kuras var ērti atjaunināt personālajā datorā.

Aksesuāri autosalonam – neierobežotas izvēles iespējas bērnu autosēdeklīšiem (ar svaru līdz 13 kg, no 9 līdz 18 kg un no 15 līdz 36 kg, arī ar Isofix stiprinājumiem), bagāžas nodalījuma aprīkojumam, sēdekļu pārvalkiem, saulessargiem, grīdas paklājiņiem un daudziem dažādiem jaukiem un praktiskiem piederumiem, kas noder īsākos un garākos pārbraucienos.