Izvēlne Izvēlne
LV

Modeļi

Atklāj Toyota modeļu klāstu

Īpašie piedāvājumi

Jaunumi un notikumi

Toyota Land Cruiser karstais piedāvājums

Gandrīz 70 gadu laikā visā pasaulē pārdoti vairāk nekā desmit miljoni Toyota Land Cruiser apvidus automobiļu. Land Cruiser ir situācijas noteicējs gan uz gluda asfalta, gan neizbrienamos dubļos. Vārdi Land Cruiser ir kļuvuši par globālu zīmolu, un tie nozīmē gan statusa, gan praktiskuma raksturojumu. Viegla vadāmība apvienota ar gadu gaitā pilnveidotām bezceļu braukšanas īpašībām, kuras nav upurētas modes tendencēm padarīt visus apvidus auto par “parketniekiem”. Toyota Land Cruiser piedāvā nepārspēto klasisko 4x4 automobiļu konstrukciju ― universāla virsbūve uz atsevišķa ļoti izturīga rāmja. Ekonomija un luksuss ― tie ir divi galvenie modeļa evolūcijas virzieni, saglabājot fiziskās dotības un Toyota leģendāro kvalitāti. “Amserv Motors” piedāvā īpaši draudzīgu cenu vienam no populārākajiem Land Cruiser aprīkojuma līmeņiem – Luxury AWD ar automātisko transmisiju un piecām sēdvietām.

TOYOTA COROLLA SKAISTĀKAI VASARAI

Jaunais Corolla sedans apvieno elegantu stilu, praktiskumu un braukšanas baudījumu. Pievieno leģendāro Toyota uzticamību, kā arī Toyota Safety Sense drošības komplekta elektronisko asistentu pakotni, un ir skaidrs, kādēļ tas ir pasaulē visvairāk pirktais automobilis. “Amserv Motors” iesaka – izmanto mūsu īpašo piedāvājumu un baudi vasaru ar jaunu, skaistu, drošu un kvalitatīvu auto – Toyota Corolla! Saņem savu individuālo piedāvājumu (jaunums – pieejams video formāts!) pie mūsu tirdzniecības konsultantiem! Saskaņā ar WLTP datiem Toyota Corolla Sedan kombinētais degvielas patēriņš 4,5–7,0 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 102–158 g/km. Attēls ir ilustratīvs. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.08.2020. vai kamēr kampaņas modeļi ir noliktavā.

Kontakti

SIA “Amserv Motors” autocentrā saskaņā ar Latvijas Republikā noteiktajām prasībām no 14.10.2020. ieiet un uzturēties drīkst tikai personas ar mutes un deguna aizsegiem (medicīniskā vai nemedicīniskā (higiēniskā) sejas maska vai vizieris, vai vairogs). Lūgums ievērot visus pārējos aktuālos norādījumus sabiedrības veselības nodrošināšanai. Paldies par sapratni!

SIA "Amserv Motors" Krasta ielā 3, Rīga LV-1003
info@amserv.lv

Darba laiks Darba dienās Sestdienās Svētdienās
Toyota autosalons 9:00 - 18:00 9:00 - 16:00 -
Autoserviss 8:00 - 18:00 9:00 - 16:00 -
Toyota autosalons 67 204 746
Autoserviss 67 358 005
Virsbūvju remonta nodaļas administrātors 67 358 011