Izvēlne Izvēlne
LV

Toyota bZ4X atklāšanas piedāvājums

19.09.2023

Pilnībā elektriskais Toyota bZ4X SUV – tagad ar lielisku līzinga procentu likmi Luxury komplektācijai un īpašu piedāvājumu ziemas riteņu komplektam!

IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS 490 €* – FIKSĒTS UZ 5 GADIEM

Jaunais pilnībā elektriskais priekšējo riteņu piedziņas SUV ar Toyota bZ4X Luxury komplektu, metālisku virsbūves krāsu, jaudīgu 204 ZS elektromotoru un sniedzamību līdz 514 km tagad par īpašu cenu un fiksētu mēneša maksājumu – 490 €.

LĪZINGA PROCENTU LIKME 2 % – NESAISTĪTA AR EURIBOR*

Toyota bZ4X līzinga maksājumi nav piesaistīti EURIBOR, un fiksētā līzinga procentu likme ir tikai 2 %. Tādējādi tu vari būt drošs(-a), ka ikmēneša maksājumi ir paredzami un ka EURIBOR izmaiņas tevi neietekmē.

ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS PAR ĪPAŠU CENU – 590 €

Turklāt savam jaunajam Toyota bZ4X SUV tu vari izvēlēties ziemas riteņu komplektu par īpašu cenu – 590 € (Nordic tipa Goodyear vissezonas riepas un oriģinālie vieglmetāla diski; parastā komplekta cena ir 2367 €).

VALSTS ATBALSTS PRIVĀTPERSONĀM ELEKTROAUTO IEGĀDEI – 4500 €

Tagad elektroauto iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo jums ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kā arī izmantot oficiālās pārstāvniecības – SIA “Amserv Motors” piedāvātos papildu ieguvumus. Uzzini vairāk par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbalsta programmu bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei šeit...

NOLIKTAVAS PIEDĀVĀJUMS – AUTO PIEEJAMI UZREIZ

Noliktavā pieejams plašs Toyota bZ4X elektrisko modeļu klāsts, un tu vari saņemt savu jauno auto jau pavisam drīz. Izmanto savu esošo auto kā pirmo iemaksu jaunā auto iegādei. Automobiļa cena no: 56 650 €.PILNĪGS SIRDSMIERS KATRA TOYOTA BZ4X STANDARTAPRĪKOJUMĀ

Sirdsmiers ir jaunā Toyota bZ4X standartaprīkojumā. Iegādājoties automobili, tu saņemsi produktus un pakalpojumus, kas ļaus pilnībā izbaudīt elektrisko laikmetu:

  • Cenā iekļauta apkopes programma līdz 5 gadiem vai līdz 75 000 km;
  • Vilces akumulatora garantija līdz 10 gadiem vai līdz 1 miljonam km;
  • Toyota Relax garantija līdz 10 gadiem vai 185 000 km;
  • Palīdzība uz ceļa līdz 10 gadiem;
  • Cenā iekļauts mājas lādētāja kabelis un mājas kontaktligzdas kabelis.


PIEVIENO SAVAM TOYOTA BZ4X PAPILDU APRĪKOJUMU, KAS LIELISKI NODERĒS IKDIENAS BRAUCIENOS

Oriģinālie Toyota jumta bagāžnieki

Jumta bagāžnieki atvieglo lietu pārvadāšanu un ļauj uz jumta piestiprināt dažāda veida aprīkojumu – slēpes, snovbordu vai jumta kasti. Izturīgie rāmji ir aerodinamiski, lai samazinātu vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu pārsegiem drošībai.

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksēts uzstādāms jumta statīvs un montāžas komplekts.

Toyota bZ4X ir pieejami noņemami vai fiksēti vilkšanas āķi

Toyota oriģinālais vilkšanas āķa komplekts ir izstrādāts, lai nodrošinātu gan vilkšanas āķa, gan transportlīdzekļa konstrukcijas izturību. Tu vari vilkt piekabi, laivas piekabi vai pie āķa piestiprināt velosipēdu bagāžnieku ar ietilpību līdz pat 3 velosipēdiem. Noņemamā vilkšanas āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas iemaņas.

Virsbūves aizsardzība visa gada garumā

Īpašais keramiskais virsbūves aizsardzības līdzeklis nodrošina tava jaunā Toyota bZ4X krāsojumam divkāršu aizsardzību visa gada garumā, kas ir īpaši noderīgi gaidāmajos ziemas mēnešos. Regulāra virsbūves aizsardzības līdzekļa lietošana palīdz ilgus gadus saglabāt ne tikai automobiļa skaisto izskatu, bet arī automobiļa augsto pēcpārdošanas vērtību.Vidējais elektrības patēriņš 14,4–17,9 kWh/100 km. Maksimālais nobraucamais attālums 415–513 km (saskaņā ar WLTP datiem). Nobraucamo attālumu ietekmē vairāki faktori, tostarp automobiļa svars, laikapstākļi un temperatūra, ceļa seguma veids un kvalitāte, kā arī braukšanas stils. Šie dati var neatspoguļot faktisko braukšanas sniegumu. Attēli ir ilustratīvi.

Akcija ir spēkā līdz 31.10.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

*) Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 57 450 €, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (8 617,50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (861,75 €), atlikušo vērtību 40,38% (23 200 €) un 100 000 km nobraukumu līguma termiņa beigās, fiksētu procentu likmi 2,0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 489,80 €, ieskaitot PVN. Kopējā atmaksājamā summa ir 48 832,50 € (neskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību) un gada procentu likmi (GPL): 2,0%. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.

Pieteikt testa braucienu Pieprasīt piedāvājumu

 

Toyota bZ4X ir Toyota pirmais pilnībā jaunais akumulatora elektriskais transportlīdzeklis (BEV), jeb sarunvalodā – elektromobilis. Tas paver jaunus ceļus, ieviešot uzņēmuma nulles izmešu apakšzīmolu bZ “Beyond Zero”, un dod iespēju pirmo reizi elektromobiļu tirgū piedāvāt īstas SUV bezceļa braukšanas spējas. Modeļa ieviešana dos spēcīgu impulsu Toyota tehnoloģiskajai virzībai uz ilgtermiņa mērķi – oglekļa neitralitāti. Toyota bZ4X kvalitāte un veiktspēja ir balstīta uz Toyota milzīgo pieredzi gan elektrificēto transportlīdzekļu tehnoloģijās, gan SUV ražošanā, kas ir vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu ilga darba mantojums. Toyota bZ4X nav esoša modeļa adaptācija. Tas ir pilnībā oriģināls modelis un pirmais no bZ sērijas auto, kas konstruēts uz jaunas tikai elektromobiļiem (BEV) paredzētas Toyota platformas. eTNGA platformā akumulatora bloks ir integrēts šasijā un pilnībā atrodas zem automašīnas grīdas. Tādā veidā auto ir ieguvis spēcīgu un ļoti stingru konstrukciju un zemu smaguma centru. Platformas modulārā uzbūve ļauj to viegli pielāgot izmantošanai dažādu tipu un gabarītu transportlīdzekļu izstrādē.

Interjerā uzsvars likts uz komfortu un plašumu, kas salonam piešķir viesistabas gaisotni – izjūtu, ko pastiprina mīkstas austa materiāla faktūras uz priekšējā paneļa, viegli matētas apdares detaļas un panorāmas jumts. Ja aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir paceltas un grīdas panelis atrodas zemākajā pozīcijā, bagāžas nodalījuma tilpums sasniedz 452 litrus (VDA) – pietiekami daudz, lai pārvadātu trīs 82 l koferus. Aizmugurējo sēdekļu atzveltnes var nolocīt attiecībā 60:40, un tām ir slīpuma regulēšanas funkcija.

Vadītājam noderīgas multivides iespējas ietver tiešsaistes pakalpojumus, kuriem var piekļūt mobilajā lietotnē Toyota MyT. Tā var saņemt, piemēram, analītiskos braukšanas datus, atgādinājumu par servisa apmeklējumu un informāciju par akumulatora uzlādes līmeni. Papildus tam var attālināti aizslēgt un atslēgt automašīnu, kā arī pārliecināties, vai jumts un logi ir aizvērti, durvis aizslēgtas, gaismas izslēgtas un atslēga nav atstāta automašīnā.

Toyota bZ4X ir jaunākā sadursmes novēršanas sistēmas (PCS) versija, kas uz ceļa pastāvīgi uzrauga iespējamo apdraudējumu un par to brīdina vadītāju vai pat aktivizē avārijas bremzēšanu, ja pastāv nenovēršams sadursmes risks. Savukārt Safe Exit Assist palīdz izvairīties no bieži sastopamā riska netīšām atvērt automašīnas durvis brīdī, kad no aizmugures tuvojas cits transportlīdzeklis, velosipēdists vai gājējs. Drošas izkāpšanas asistents izmanto automašīnas aklo zonu uzraudzības sistēmu, lai skenētu ceļu un parādītu brīdinājumu, ja vadītājs vai pasažieris gatavojas atvērt durvis un riskē izraisīt sadursmi.

bZ4X ir pieejams gan priekšējo, gan visu riteņu piedziņas versijā. FWD modelim priekšā ir uzstādīts 150 kW eAxle elektriskās piedziņas modulis, kas attīsta 204 DIN ZS jaudu un 265 Nm griezes momentu. Pilnpiedziņas modelim priekšā un aizmugurē ir 80 kW eAxle moduļi ar to kombinēto jaudu 218 DIN ZS un 337 Nm griezes momentu. Klasē labāko sniegumu bezceļa apstākļos nodrošina pilnpiedziņas sistēma ar X-MODE drošam un stabilam braucienam pa dubļiem vai sniegu klātu ceļa segumu.

Jaunajam modelim uzstādītā litija jonu akumulatora ietilpība ir 71,4 kWh, un tajā ir 96 elementi ar šķidrumdzesi. Katrs no tiem tiek pastāvīgi un individuāli kontrolēts, lai noteiktu jebkādas novirzes vai bojājumu pazīmes. Toyota pārliecību par akumulatora kvalitāti atspoguļo garantija, ka tas saglabās vismaz 70 procentus no savas ietilpības pat pēc 10 gadiem. Oriģinālā gaitas akumulatora ražotāja garantija ir spēkā 8 gadus vai līdz 160 000 kilometru nobraukumam, taču ar papildu apkopi akumulatora garantijas laiks var tikt pagarināts līdz 10 gadiem vai 1 miljonam kilometru (no pirmās reģistrācijas datuma).

DC uzlādes laiks no 10% līdz 80% akumulatora ietilpībai 150 kW uzlādes stacijā aptuveni 30 minūtes. Akumulatora uzlādes laiks ar standarta AC 11 kW mājas lādētāju (Wallbox) aptuveni 6,5 stundas.

Automašīnām, kas aprīkotas ar Toyota Safety Sense un Toyota Smart Connect multivides sistēmu, Toyota spēj programmatūras pārbaudes un atjauninājumus veikt attālināti. 

Aplūko modeļa sadaļu mūsu mājaslapā!