Izvēlne Izvēlne
LV
Ziņas un piedāvājumi
CARGURU sadarbībā ar ”Amserv Motors” dubulto savu autoparku
18.07.2018

  • CARGURU iegādājas vēl 30 Toyota hibrīdauto, kopumā paplašinot autoparku līdz 60 automašīnām.
  • Visi auto aprīkoti ar jaunākajām drošības un vadāmības sistēmām.
  • Jūlijā tiks paplašināts CARGURU autostāvvietu skaits.

Pirmais auto koplietošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā CARGURU sadarbībā ar uzņēmumu ”Amserv Motors” dubultojis savu autoparku, papildinot to ar vēl 30 Toyota hibrīdauto modeļiem. Tādējādi CARGURU pakalpojumi kļūs vēl plašāk pieejami un pārvietošanās pilsētvidē ekonomiskāka un videi draudzīgāka.

CARGURU autoparka jauno papildinājumu veidos 15 Toyota Auris, pieci Toyota C-HR un 10 Yaris hibrīdmodeļi, kas piepulcēsies jau esošajām 30 Toyota hibrīdautomašīnām. Jaunie Auris un C-HR modeļi būs pieejami no šī gada 5. jūlija, bet Yaris ‒ augusta sākumā. Visas automašīnas aprīkotas ar jaunākajām drošības un vadāmības sistēmām, tostarp Toyota Safety Sense sistēmu, kas ietver pretsadursmes drošības sistēmu (PCS), joslas ievērošanas brīdinājuma sistēmu (LDA), ceļazīmju atpazīšanas sistēmu (RSA), automātiskās tālās gaismas (AHB), kā arī gājēju noteikšanas funkciju (Pedestrian Detection) un adaptīvo kruīza kontroli (ACC). Visi modeļi aprīkoti ar atpakaļskata videokameru, kas būtiski atvieglo auto novietošanu stāvvietā. Tādējādi CARGURU klienti varēs izbaudīt visas jaunāko sistēmu sniegtās priekšrocības, justies droši un pārliecinoši.

Jaunās Toyota automašīnas tiks piedāvātas visās CARGURU auto koplietošanas stāvvietās, kas izvietotas galvenokārt Rīgas centrā, pie klientu iecienītākajiem tirdzniecības centriem un arī mikrorajonos – Āgenskalnā, Purvciemā, Mežciemā, Ziepniekkalnā un VEF rajonā. Tāpat jūlijā plānots pakāpeniski palielināt CARGURU stāvvietu skaitu.

Vladimirs Reskājs, CARGURU idejas autors: ”Pieprasījums pēc auto koplietošanas pakalpojuma aug arvien straujāk, tāpēc autoparka paplašināšana bija absolūti nepieciešama. Gada laikā pakalpojumu izmantojuši vairāk nekā 7000 klientu, veiktas ap 30 000 auto nomas gadā. Saviem klientiem vēlamies sniegt maksimāli labāko auto piedāvājumu, un šajā ziņā Toyotaspēj piedāvāt to, ko vēlas gan mūsu klienti, gan mēs kā pakalpojuma sniedzēji. Tie ir kvalitatīvi un droši auto par izdevīgu cenu un teicamu servisa apkalpošanu. Šajā ziņā autocentrs ”Amserv Motors” ir lielisks sadarbības partneris.”

Armands Vimba, AMSERV GRUPAS Latvijas uzņēmumu vadītājs: ”Redzot, kā attīstās Latvijā pagaidām vienīgais auto koplietošanas pakalpojums, mums nebija šaubu, ka tieši Toyota hibrīddzinēja modeļi tam būs īpaši piemēroti. Pakalpojuma saņēmējam tā ir iespēja pārvietoties ar jaunākās paaudzes automašīnu un novērtēt tās sniegtās priekšrocības – ekonomiskumu, drošību un draudzīgu attieksmi pret vidi. Man ir prieks, ka arī mūsu klienti, izvēloties iegādāties auto privātām vai biznesa vajadzībām, arvien vairāk dod priekšroku modeļiem ar hibrīddzinēju. Tas ļauj cerēt, ka pamazām Latvijas autoparks kļūst arvien zaļāks.”

Uzziņai.

CARGURU ‒ pirmais auto koplietošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā iespēju ikvienam Rīgas pilsētas iedzīvotājam vai viesim iznomāt auto personīgai lietošanai bez laika limita un ierobežojuma, izmantojot tikai mobilo lietotni. Pakalpojuma lietošanas maksā ir iekļautas pilnīgi visas izmaksas, tostarp degviela, autostāvvieta un apdrošināšana. Savukārt visas darbības, tostarp reģistrācija, automobiļa atvēršana un aizvēršana, tiek veiktas, izmantojot tikai mobilo lietotni – klientam ir iespēja saņemt auto un nodot to sev ērtā vietā un laikā. Turklāt auto nomai nav minimālā izmantošanas laika limita – klients izmanto un maksā tikai par auto lietošanu, kad tas nepieciešams.

AMSERV GRUPA ‒ viens no lielākajiem automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmumiem Baltijā, ar 25 gadu pieredzi un 11 autocentriem Latvijā un Igaunijā. SIA ”Amserv Motors” ir viens no AMSERV GRUPAS pārstāvjiem Latvijā ar oficiālām Lexus un Toyotapārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām, bet SIA “Amserv Krasta” – ar oficiālām Opel un Peugeot pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām.