Izvēlne Izvēlne
LV
Auto mazgāšana un tīrīšana


Tīrs un spožs auto – prieks un patīkama sajūta jums un noteikti arī pašam auto. Turklāt automašīna ir ne tikai regulāri jāmazgā un jātīra, bet vienu vai divas reizes gadā ieteicams tai veikt īpašu „skaistumkopšanas kūri”. „Amserv Motors” piedāvā izmantot visus ar auto tīrīšanu un vizuālo apkopi saistītos pakalpojumus – mazgāšanu, ķīmisko tīrīšanu un auto virsbūves pulēšanu. Izmantojam īpaši šīm vajadzībām iegādātu modernu aprīkojumu un augstas kvalitātes materiālus.

Auto mazgāšana – atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām piedāvājam tikai noskalot automašīnas virsbūvi vai veikt pilnu mazgāšanas ciklu ar speciālajiem auto mazgāšanas līdzekļiem, ievaskošanu un žāvēšanu.. Atsevišķi piedāvājam dzinēja mazgāšanu un salona tīrīšanu ar putekļsūcēju. Katra pakalpojuma cena vieglajam auto ir 6 Ls, džipam 8 Ls, minibusam 8 Ls.

Ķīmiskā tīrīšana – jūsu auto salons atkal būs tīrs un svaigs. Tīrīšanu veic ar multifunkcionālu putekļu sūcēju, kas ar ūdeni un speciāliem līdzekļiem apstrādā sēdekļus, grīdu, paklājus, paneli un visas salona virsmas. Visām plastikāta detaļām tiek uzklāts aizsargājošs pārklājums. Ņemot vērā pakalpojuma specifiku, jārēķinās, ka mašīna servisā būs jāatstāj uz apmēram pusotru dienu, lai tā paspētu kārtīgi izžūt. Salona ķīmiskā tīrīšana vieglajam auto maksā 70 Ls, džipam 90 Ls, minibusam 90 Ls.

Auto virsbūves pulēšana – tas nozīmē apstrādāt auto virsbūvi ar dažādām speciālām vielām, kas atjauno krāsojuma spīdumu, aizsargā virsmu, aizklāj un padara neredzamas visas nelielās švīkas un skrāpējumus, kas radušies ikdienas gaitās, piemēram, nagu „pēdas” pie durvju rokturiem. Jūsu auto vizuāli atkal izskatīsies kā jauns. Šī darba paveikšanai nepieciešamas 4 – 5 h. Vieglajam auto šis pakalpojums izmaksās 120 Ls, džipam un minibusam 140 Ls.

Tīrs vējstikls – Piedāvājam jūsu auto vējstikla apstrādi ar īpašo nanopārklājumu. Lasiet vairāk par nanotehnoloģijām mūsu mājaslapā!

Lūgums veikt iepriekšēju pierakstu pa tālruni 6735 8005

e-pasts: info@amserv.lv

On-line servisa pieteikums

Vairāk kontaktinformācijas un teritorijas plānu, kā arī mūsu darba laikus skatiet sadaļā “Amserv Motors” autocentra kontaktinformācija!