Izvēlne Izvēlne
LV
  • Salons: 67204746
  • Serviss: 67358005
Amserv Banka

Bankas un līzinga kompānijas ir pārskatījušas savu attieksmi pret līzinga ņēmējiem un daudziem šis pakalpojums ir kļuvis nepieejams. Bez brīvi un vienkārši pieejamiem līzinga pakalpojumiem vairums cilvēku vairs nevar iegādāties jaunu auto. Visiem uzdevumiem vienmēr ir risinājumi. Un mēs piedāvājam vienu no tiem.

“Amserv Motors” autosalonā Rīgā, Krasta ielā 3 tagad var iegādāties jaunu vai lietotu Toyota auto, kura cena nepārsniedz 25 000LVL, ieskaitot PVN, nemaksājot visu summu uzreiz. Būtībā tā ir sen aizmirsta, bet pirms gadiem praktizēta preces vai pakalpojuma pārdošana ar atlikto maksājumu. Ja Jums nav pārliecības, ka variet atļauties auto uz ilgāku laika posmu, piedāvājam arī nomu uz laiku, sākot no 3 mēnešiem.

Darījumam nav vajadzīga izziņa no darba vietas, nevajag informāciju par ģimenes locekļu ienākumiem vai īpašumiem. Pirmā iemaksa sākot no 30% no auto vērtības. „Amserv Motors” gada interese 9,5% (EUR). „Amserv Motors” noteikumi nav traucējoši, kaitinoši vai kā citādi aizskaroši. Visas tehniskās apkopes jāveic tikai „Amserv Motors” servisā. Šī prasība nodrošina auto ilgtermiņa kalpošanu, turklāt servisa cenas šobrīd ir vairāk nekā demokrāstiskas. Otrs noteikums: vismaz vienreiz gadā jāierodas „Amserv Motors” salonā, lai atrādītu iegādātās automašīnas vizuālo stāvokli. Tas disciplinē un stiprina godprātīgu attieksmi pret šiem brīnišķīgajiem auto. Galu galā tas var būt arī lielisks iemesls jaukai sarunai pie kafijas tases.

Visa dzīve sastāv no iespējām. Tikai tās ir jāpamana un jābūt gataviem tās izmantot. Neaizmirsti pirms lēmuma pieņemšanas vēlreiz kārtīgi apdomāt savas iespējas un atceries: vienmēr aizņemies apdomīgi! Šis ir godavīru darījums. Tu taču tāds esi? Mēs esam. Un būsim.

P.S. SIA “Amserv Motors” nav banka! Mēs pārdodam jaunas vai mazlietotas automašīnas ar atlikto maksājumu. “Amserv banka” pakalpojuma procentu likmes var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūgums interesēties pie mūsu pārdošanas konsultantiem par piedāvājumu izvēlētajai automašīnai.