Izvēlne Izvēlne
LV
RAV4 – padari katru braucienu par piedzīvojumu ar SUV Nr. 1 un tā īpašo piedāvājumu
26.03.2023

Līzinga procenti 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR. Automobiļi ir noliktavā!

Mūsu daudzpusīgākais SUV, varenais Toyota RAV4, ir gan stilīgs, gan praktisks. Šobrīd ierobežotam skaitam RAV4 ar benzīna dzinēju ir īpašais piedāvājums – līzinga procentu likme 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR un ātra piegāde. Tavu pašreizējo automobili var izmantot kā pirmo iemaksu par tavu jauno RAV4 SUV.

 • Degvielu taupoša un uzticama Toyota Dynamic Force benzīna dzinējs;
 • Pilnīgs sirdsmiers ar Toyota Safety Sense drošības komplektu;
 • Lieliska savienojamība un multivides iespējas;
 • Bagāžas nodalījuma ietilpība 542 litri;
 • Piekabes (ar bremzēm) vilktspēja līdz 2000 kg (ar AWD).

Pieteikt testa braucienu Pieprasīt piedāvājumu

Pievieno oriģinālos Toyota RAV4 aksesuārus un padari savus pavasara un vasaras braucienus perfektus

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Jumta bagāžnieks ir lielisks risinājums, kas piešķir tavam Toyota RAV4 elastību, pārvadājot lielāku apjomu bagāžas, un ļauj nostiprināt dažādus transportēšanas risinājumus uz auto jumta – velosipēdu, jumta kasti vai pat ūdens sporta aprīkojumu. Izturīgie jumta bagāžnieki ir aerodinamiski veidoti, lai samazinātu trokšņa un vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu noslēgiem aizsardzībai. Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksējami šķērsstieņi un montāžas komplekts.

 

Toyota universālais velosipēda turētājs

Ar Toyota universālo velosipēda turētāju tu vari doties savos vasaras izbraucienos, ņemot līdzi savu velosipēdu, un turpināt piedzīvojumus vietās, kur beidzas ceļi.

 • Velosipēda maksimālais svars līdz 20 kg;
 • Maksimālais velosipēda riepas platums – 3";
 • Turētāju var novietot abās automobiļa pusēs.

 

Toyota RAV4 noņemamais sakabes āķis

Oriģinālais noņemamais sakabes āķa komplekts ir izstrādāts īpaši Toyota RAV4, lai nodrošinātu gan āķa, gan automobiļa konstrukcijas stingrību un izturību. Ja tavs auto ir aprīkots ar sakabes āķi, tu vari vilkt piekabi, laivu vai piestiprināt pie āķa pat 3 velosipēdu turētāju. Sakabes āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas prasmes.

 • Maksimālais piekabes svars atkarībā no transmisijas – līdz 2000 kg;
 • Maksimālā vertikālā slodze uz āķi – 80 kg; 
 • Attālums no kontaktligzdas centra līdz stienim – 77 mm;
 • Āķa lodes diametrs – 50 mm. 

 

Toyota RAV4 2.0 Dynamic Force Multidrive S kombinētais degvielas patēriņš 5,7–7,5 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 159–170 g/km (Saskaņā ar WLTP datiem). 

Piedāvājums ir spēkā SIA "Amserv Motors" Toyota autocentrā no 21.03.2023. līdz 30.06.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu. Nosacījumi var tikt mainīti bez papildu izziņošanas. Visi attēli ir tikai ilustratīvi.

Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Reprezentatīvs piemērs piedāvājumam no Toyota Līzings: iegādājoties automašīnu operatīvajā līzingā uz 5 gadiem, kuras vērtība ir 33 950 EUR, un veicot pirmo iemaksu 10% apmērā no iegādes vērtības, piemērotā procentu likme: 0.99% + 6 mēnešu Euribor (Euribor vērtība 22.03.2023.: 3,214%) un atlikusī vērtība ir 30%, komisijas maksa ir 1,5 % no automašīnas iegādes vērtības, kopējā atmaksājamā summa ir 35 455,65 EUR (neskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību) ar 412.69 EUR ikmēneša maksājumu un gada procentu likmi (GPL): 5.48%. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas. Vienmēr aizņemieties atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Uzzināt vairāk...