• Toyota veiksmes stāstam - 75 gadi!
  1930. gadu vidū jaunais Kiičiro Tojoda (Kiichiro Toyoda) saskatīja potenciālu automobiļu masveida ražošanā vispārējai sabiedrībai. Pēc vairāku gadu neatlaidīga darba viņam visbeidzot izdevās pārliecināt tekstilrūpniecības uzņēmuma Toyoda Automatic Loom Works vadību izveidot jauno Automobiļu nodaļu. Pateicoties Kiičiro nelokāmajai pārliecībai, nelielā nodaļa neilgi pēc darbības sākuma 1937. gadā atdalījās no Toyoda Enterprise, izveidojot Toyota Motor Company. Tagad, 75 gadus vēlāk, uzņēmums Toyota ir pārstāvēts vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē, un no konveijera līnijas ir noripojuši vairāk nekā 200 miljoni Toyota automobiļu.
 • Jaunā Toyota GT 86 – kā atmiņas un atgriešanās pie pārbaudītām vērtībām
  Jaunā, sportiskā kupeja Toyota GT 86. Patiesībā šo auto jau sen gaidīja visā pasaulē un Toyota atgriešanās pie savām sportiskajām „saknēm” radījusi priecīgu noskaņu visiem, kam tuvs sportisks un dinamisks braukšanas stils. Toyota GT 86 ir kompakts, 2+2 sporta auto ar zemu smaguma centru un aizmugurējo piedziņu un priekšā iebūvētu 2 litru „boksera” tipa motoru. Auto aerodinamiskais izskats vedina uz domām par ātrgaitas maģistrālēm un patiesībā mantots no agrākajiem Toyota sportiskajiem priekšgājējiem, kas arī bija gana kompakti, ar nelielu svaru un laikmetam atbilstošu jaudu.
 • Land Cruiser Heritage
  60 gadu laikā pasaulē pārdoti vairāk nekā pieci miljoni Toyota Land Cruiser apvidus automobiļu. Izturīgie bezceļu spēkrati pārstāvēti 188 valstīs. Land Cruiser ir novērtēts ne tikai par izturību un kvalitāti, bet arī par spēju nodrošināt augstas klases komfortu, neatkarīgi no tā, kāds ceļš zem riteņiem. Vārdi Land Cruiser ir kļuvuši par globālu zīmolu, un tie nozīmē gan statusa, gan praktiskuma raksturojumu. Viegla vadāmība apvienota ar gadu gaitā pilnveidotām bezceļu braukšanas īpašībām, kuras nav upurētas modes tendencēm padarīt visus apvidus auto par “parketniekiem”. Veiksmes formula ir klasiskā 4x4 automobiļu konstrukcija ― universāla virsbūve uz ļoti izturīga rāmja.
 • Iespiedumu iztaisnošana
  Maza „buktīte” jeb iespiedums auto virsbūvē spēj sabojāt autovadīšanas prieku uz ilgu laiku. „Amserv Motorā” ar īpašām tehnoloģijām to iztaisnos pāris stundu laikā. Viens veids – meistars iespiedumu iztaisno jeb izbaulē ar īpašiem instrumentiem, piekļūstot bojājumam no otras puses. Otrs veids – tiek izmantota speciāla līme, ko uzklāj uz bojājuma un bukti burtiski izvelk un iztaisno. Pēc tam līmi notīra ar speciālu šķidrumu. Abi šie veidi ļauj ietaupīt vismaz pusi no naudas, kas būtu nepieciešama, izvēloties tradicionālo remontu ar detaļas krāsošanu.
 • Jaunais Toyota Aygo kā rotaļīgs akcents pilsētas automobiļu saimē
  Aygo atšķirīgais un īpašais dizains, kas tapis, iedvesmojoties no Japānas jauniešu kultūras, un plašās pielāgošanās iespējas uzskatāmi demonstrē Toyota spēju izmantot jautrus elementus automašīnu radīšanas procesā. Tajā pašā laikā jaunais Aygo veidots, saglabājot tādas pārbaudītas vērtības kā automašīnas kompaktums, izveicīga manevrētspēja, uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas. To apliecināja arī iepriekšējais Aygo modelis, iegūstot augstu novērtējumu par savu trīs cilindru 1.0 litru VVT-i benzīna dzinēju, kas nodrošināja labākos degvielas ekonomijas rādītājus savā klasē un zemāko CO2 izmešu apjomu.