Izvēlne Izvēlne
  • Salons: 67204750
  • Serviss: 67358005
LV

Modeļi

Atklāj Toyota modeļu klāstu

Īpašie piedāvājumi

Jaunumi un notikumi

JAUNAIS TOYOTA YARIS IR KLĀT

Šovasar gaidām Latvijā jauno Toyota Yaris – vairāk nekā 900 jaunu detaļu, iespaidīgs lukturu dizains un jauns salons. Toyota sava mazās klases Yaris modeļa modernizācijā ir ieguldījusi vairāk nekā 90 miljonus eiro. Novatoriskā Toyota Safety Sense sistēma tagad būs pieejama pilnīgi visām Yaris komplektācijām. Atjaunotais Yaris leposies arī ar pilnīgi jauno Toyota 1,5 litru benzīna dzinēju, kas tiks komplektēts ar 6 pārnesumu manuālo vai arī CVT (variatora tipa) automātisko transmisiju. Protams būs pieejamas arī jau pazīstamās 1 litra benzīna dzinēja ekonomiskās versijas, kā arī Yaris Hybrid – ar 1,5 litru hibrīddzinēju. Jaunā Toyota pilsētas auto būtiskākie atslēgvārdi ir drošība, komforts, precīza vadāmība un zemas ekspluatācijas izmaksas.

TOYOTA I-TRIL KONCEPTAUTO

Toyota ar i-TRIL Concept šā gada Ženēvas starptautiskajā auto izstādē prezentēja zīmola vīziju par pilsētas transporta nākotni orientējoši uz 2030. gadu. Toyota Nicā bāzētajā ED2 dizaina studijā tapušais koncepts idejiskā ziņā piedāvā vērā ņemamu alternatīvu virknei transporta līdzekļu – utilitārajām mazo klašu automašīnām, elektromobiļiem, sabiedriskajam transportam, kā arī motorolleriem un motocikliem. Koncepta izveidē ir domāts ne vien par pārvietošanās nodrošinājumu, bet arī ievērota Toyota aktuālā stratēģija – visas jaunākās automašīnas izstrādāt tā, lai tās spētu sniegt klientiem dinamiskas izjūtas, prieku un azartu no pašas auto vadīšanas. Japānā tas tiek saukts par Waku Doki filozofiju, kas tulkojumā nozīmē "ātrākus sirdspukstus".

GALVENĀS CĪŅAS LATVIJAS PLUDMALES VOLEJBOLISTIEM ŠOSEZON ‒ JŪRMALĀ

No 16. līdz 20. augustam Jūrmalā norisināsies Eiropas meistarsacīkšu fināls pludmales volejbolā, un ”Amserv Motors” lepojas, ka ir viens no šo sacensību atbalstītājiem. Sacensībās Jūrmalas pludmales centra teritorijā piedalīsies labākie Eiropas dueti, pa 32 pāriem vīriešiem un sievietēm, kuri sadalīs ne tikai Eiropas čempionāta medaļas, bet arī kopējo balvu fondu 200 000 eiro apmērā. Tribīnēs, kuru uzcelšanai izmantotas 21 695 metāla detaļas un kuru konstrukcijā izmantoto metālu stieņu kopējais garums ir 22 kilometri un 788 metri, bet kopējais tribīņu svars ir 149 tonnas, ir vietas 2800 skatītājiem. Iepriekšējā gadā piecu dienu laikā sacensībās noraudzījās ap 10 000 skatītāju, un tiek lēsts, ka šogad to skaits klātienē sasniegs vairāk nekā 15 000.

TOYOTA HIBRĪDI AUDZĒ POPULARITĀTI EIROPĀ UN PASAULĒ

Šā gada sākumā Toyota Motor Corporation kopējais kumulatīvais visā pasaulē pārdoto hibrīdauto skaits pārsniedza 10 miljonu vienību atzīmi. Jāatzīmē, ka desmitais miljons tika sasniegts rekordīsā laikā, jo 9 miljonu robeža tika pārsniegta vēl tikai pagājušā gada aprīļa mēnesī. Toyota hibrīdu "pionieris" – hibrīdauto Toyota Prius šobrīd ar 3 900 000 automašīnām tuvojas kopumā pārdotu vienību 4 miljonu robežai. "Amserv Motors" šobrīd piedāvā jau arī pašu jaunāko no Prius saimes – Toyota Prius Plug-In modeli. Visstraujākā hibrīdmodeļu pārdošanas izaugsme vērojama tieši Eiropā, kur salīdzinot ar pāgājušā gada pirmo ceturksni, Toyota Motor Corporation ir pārdevusi par 50% vairāk savu automašīnu ar hibrīddzinēju! Jāatzīmē, ka šogad Toyota ir sasniegusi 5% tirgus daļu Eiropā, palielinot savu automašīnu pārdošanas apjomus, salīdzinot ar 2016. gada pirmo ceturksni, par iespaidīgiem 11%.

Kontakti

SIA "Amserv Motors" Krasta ielā 3, Rīga LV-1003
info@amserv.lv

Darba laiks Darba dienās Sestdienās Svētdienās
Toyota autosalons 9:00 - 19:00 9:00 - 16:00 -
Autoserviss 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00 -
Toyota autosalons 67 204 746
Autoserviss 67 358 005
Virsbūvju remonta nodaļas administrātors 67 358 011